O nas

# # #

Firma

E-psyche.eu s.c to spółka cywilna założona przez dr hab. Igora Pietkiewicza i dr n. med. Radosława Tomalskiego w celu rozwijania wspólnej działalności dydaktyczno-naukowej. Nasza siedziba znajduje się w centrum Katowic.

Prowadzimy seminaria i warsztaty dla psychologów, lekarzy oraz psychoterapeutów w zakresie diagnozy różnicowej i leczenia zaburzeń psychicznych. Oferujemy także konsultacje kliniczne i superwizję psychoterapii.

Zajmujemy się też aktywnie pracą badawczą. Stworzona przez nas aplikacja internetowa ułatwia w sposób efektywny rekrutować uczestników, przeprowadzać badania przesiewowe i inne projekty naukowe. Wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie oparte na podejściu psychodynamicznym i metodzie EMDR. Specjalizujemy się w rozpoznawaniu i leczeniu zaburzeń związanych z traumą, a w szczególności złożonych zaburzeniach dysocjacyjnych.

 

Nasze działania są związane z Centrum Badań nad Traumą i Dysocjacją, założonego przez prof. Igora Pietkiewicza przy Instytucie Psychologii Uniwersytetu Ignatianum w Krakowie.

Centrum współpracuje z zagranicznymi instytutami badawczymi i jest partnerem European Society for Trauma & Dissociation (www.estd.org).

Zespół

Osoby współpracujące z E-psyche i zaangażowane w realizację projektów naukowych prowadzonych w ramach Centrum Badań nad Traumą i Dysocjacją

Dr hab. Igor Pietkiewicz

Uniwersytet Ignatianum w Krakowie, psychoterapeuta, superwizor

PROFIL

Dr n. med. Radosław Tomalski

psychiatra, psychoterapeuta, superwizor

PROFIL

Dr Anabel Gonzalez

University Hospital of A Coruña (Hiszpania)

PROFIL

Dr Anna Hełka

Uniwersytet SWPS, psycholog, analiza statystyczna

PROFIL

Dr Suzette Boon

psychoterapeutka, superwizor (Holandia)

PROFIL

Milagros Molero M.Sc.

Valencian International University Walencja (Hiszpania)

PROFIL

Sandra Baita M.Sc.

Buenos Aires (Argentyna), psychoterapeutka

PROFIL

Prof. Onno van der Hart

(Holandia)

PROFIL

Mgr Ewelina Łoboz

psychoterapeutka, superwizor aplikant

PROFIL

Nasze działania są związane z Centrum Badań nad Traumą i Dysocjacją, założonego przez prof. Igora Pietkiewicza przy Instytucie Psychologii Uniwersytetu Ignatianum w Krakowie. Centrum współpracuje z zagranicznymi instytutami badawczymi i jest partnerem European Society for Trauma & Dissociation (www.estd.org).