Leczenie stanów pourazowych i dysocjacyjnych u dzieci oraz młodzieży może być wyzwaniem, ponieważ pracujemy z osobami będącymi w trakcie rozwoju. Nasza praca wymaga dużej elastyczności, aby skutecznie radzić sobie z pojawiającymi się trudnościami i zapewnić efektywność terapii. Podczas tego szkolenia przyjrzymy się różnym strategiom terapeutycznym oraz omówimy procesy decyzyjne, które za nimi stoją. Każda z proponowanych strategii będzie ilustrowana konkretnymi przypadkami klinicznymi.
Pierwsza część tego szkolenia „Psychoterapia dzieci i młodzieży z dysocjacją” odbyła się w maju 2024 i jest dostępna w formie nagrań: więcej informacji
- Strategie terapeutyczne służące przetwarzaniu traumatycznych wspomnień u dzieci z dysocjacją: jak zrównoważyć unikanie, ekspozycję na traumatyczne wspomnienia oraz zapewnienie bezpieczeństwa relacyjnego.
- Dodatkowe strategie przetwarzania unikania.
- Wolniej znaczy szybciej: jak selektywnie wybierać fragmenty informacji do przetworzenia (oparte na frakcjonowanym odreagowaniu Klufta).
- Alegoryczna historia: jak przetwarzać traumatyczne wspomnienia, gdy zagrożone jest poczucie bezpieczeństwa.
- Praca z ranami przywiązania: rozpoznawanie „czerwonych flag” w relacjach terapeutycznych.
- W stronę integracji: jak rozumieć integrację, nawet jeśli nie pracowaliśmy z „częściami”.
- Czynniki związane z nawrotem.
GODZINY ZAJĘĆ
28.02 PT: 13.00 – 19.00
01.03 SO: 13.00 – 19.00
Zapisu na szkolenie można dokonać jedynie poprzez formularz rejestracyjny po zalogowaniu się w serwisie E-psyche. Warunkiem wpisania na listę uczestników jest dokonanie płatności do 25 lutego 2025r. Opłaty należy dokonać poprzez zintegrowany z aplikacją system Tpay lub przelewem na konto E-syche. eu s.c., ul. Kościuszki 49/4, 40-048 Katowice, mBank 59 1140 2004 0000 3102 7802 4338. W tytule przelewu należy wpisać: BAITA2025 [imię i nazwisko uczestnika]. W przypadku chęci rezygnacji z udziału, prosimy o wysłanie informacji o tym na adres firma@e-psyche.eu najpóźniej do 25 lutego 2025 r.
Osoby zgłaszające się na szkolenie są proszone o zaznaczenie w formularzu rejestracyjnym, czy chcą otrzymać fakturę na firmę lub osobę fizyczną. Prosimy o dokładne sprawdzenie, czy podany w formularzu numer NIP i pozostałe dane są poprawne. Faktura zaliczkowa, na podstawie której należy rozliczyć podatek VAT, zostanie wysłana do końca miesiąca w którym dokonana została wpłata. Po realizacji szkolenia zostanie wysłana faktura końcowa do faktury zaliczkowej, na podstawie której rozlicza się koszty. Faktury wysyłane są tylko w wersji elektronicznej z domeny ifirma.pl. Osoby, które w trakcie rejestracji nie zadeklarują chęci otrzymania faktury są rozliczane na podstawie ewidencji osób fizycznych. Zmiana decyzji i zgłoszenie przez te osoby chęci otrzymania faktury możliwe jest jedynie w okresie miesiąca rozliczeniowego, w którym dokonano wpłaty.
Zaświadczenia o udziale w szkoleniu zostaną wysłane formie PDF w przeciągu 7 dni od jego zakończenia.
Docelowi odbiorcy
- Całkowity koszt brutto uczestnictwa w szkoleniu wynosi 700 zł
- Opłata obejmuje uczestnictwo w szkoleniu online i dostęp do materiałów szkoleniowych w wersji elektronicznej. Nie obejmuje dostępu do nagrań ze szkolenia.